Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/organizato/domains/jpss.lt/public_html/wp-content/themes/delicate/functions.php on line 73
„Profesija – mokytojas. Socialinė padėtis – ūbagas!“ skelbia mokytojai | JPSS.LT

„Profesija – mokytojas. Socialinė padėtis – ūbagas!“ skelbia mokytojai

2014, birželio 19th | Patalpinta JPSS Akcijos | Naujienos | Renginiai

http://www.sandrauga.lt/wp-content/uploads/2014/06/IGP6896.jpgVakar švietimo darbuotojai rinkosi į mitingą prie švietimo ir mokslo ministerijos. Tūkstantinė minia reikalavo vyriausybės pagaliau atkreipti dėmesį į švietimo problemas. LSP „Sandrauga“ taip pat dalyvavo mitinge, taip išreikšdama solidarumą ir palaikymą pedagogams.

Mitingas prasidėjo prie Vilniaus Katedros, o vėliau tūkstantinė minia Gedimino prospektu patraukė prie švietimo ir mokslo ministerijos. Mokytojai reikalavo mažinti mokinių skaičių mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, nemažinti finansavimo švietimui ir užtikrinti pedagogams saugias darbo sąlygas mažinant mokinių patyčias prieš mokytojus.

Į susirinkusią mokytojų minią kreipėsi profesinių sąjungų atstovai, švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis, palaikymą išreiškė ir įvairių Europos šalių mokytojai bei švietimo profsąjungų atstovai. Tuo tarpu premjero A.Butkevičiaus mitinge nebuvo.

Svečiai iš Latvijos, kurie organizavę švietimo darbuotojų mitingą dar Gegužės mėnesį, teigė, kad švietimo darbuotojų padėtis Lietuvoje ir Latvijoje yra labai panaši ir ją galima apibūdinti fraze „Profesija-mokytojas; socialinė padėtis – ūbagas“.

LPS „Sandrauga“ inf.

www.sandrauga.lt

Pakomentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *