Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/organizato/domains/jpss.lt/public_html/wp-content/themes/delicate/functions.php on line 73
Projektas „Aš myliu savo įmonę“ | JPSS.LT

Projektas „Aš myliu savo įmonę“

2014, rugsėjo 4th | Patalpinta JPSS Naujienos

Projektas „Aš myliu savo įmonę“ – jau antrus metus Lietuvoje organizuojamas, analogų neturintis socialinis projektas, kurio metu visų Lietuvos įmonių darbuotojai turi unikalią galimybę viešai išreikšti savo meilę įmonei pačiomis įvairiausiomis formomis: nuotraukomis, fotomontažais, videofilmukais, eilėraščiais, prezentacijomis, dainomis bei kitomis išraiškos priemonėmis.

Projekto tikslas – stiprinti Lietuvos įmonių mikroklimatą, gerinti darbuotojų ir darbdavių santykius, ugdyti darbuotojų lojalumą, komandinę dvasią. Šis projektas skatina prisijungti ne tik darbuotojus, bet ir darbdavius į smagią akciją, taip pat parodyti visuomenei vidinę organizacijos kultūrą, puoselėjamas vertybes, darbuotojų lojalumą ir entuziazmą. Visi meilės prisipažinimai bus publikuojami interneto svetainėje www.myliusavoimone.lt ir socialinio tinklo ,,Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/myliusavoimone?fref=ts . Kiekvienoje kategorijoje 3 daugiausiai balsų surinkusios įmonės pereis į kitą etapą ir bus perduotos konkurso vertinimo komisijos verdiktui. Kompetentinga komisija iš jų išrinks geriausius meilės prisipažinimus – po vieną kiekvienoje kategorijoje. Konkurso metu atrasime mylimiausią Lietuvos įmonę, kūrybiškiausią ir vieningiausią darbuotojų komandą, originaliausias meilės išraiškas!

Šio projekto idėja gimė Prancūzijoje, kur sėkmingai startavo bei didelio vietinės ir tarptautinės žiniasklaidos dėmesio sulaukė iniciatyva „J’aime Ma Boîte“ (liet. ,,Aš myliu savo kompaniją“). Ši akcija įgyvendinama minint tarptautinę Europos įmonės dieną. 2013 metų konkurse dalyvavo 35 Lietuvos įmonių darbuotojai. Savo kategorijose laimėjo teisinių paslaugų įmonė „Eurus Law Service“, keleivių ir orlaivių ant žeminio aptarnavimo bei aviacinių degalų tiekimo paslaugas teikianti įmonė „Baltic Ground Services“ ir naftos perdirbimo įmonė „Orlen Lietuva“.

Įmonė – tai tarsi didelė ir vieninga šeima, kurioje praleidžiame didžiąją savo kiekvienos dienos dalį.
Drąsiai išreiškime jai savo meilę!

Registruokite savo įmonę iki spalio 1 d. ir talpinkite, pildykite savo pristatymus tinklalapyje www.myliusavoimone.lt

Keturios mylimiausios 2014 m. įmonės (po vieną kiekvienoje kategorijoje) bus apdovanotos spalio 16 d. tarptautinės konferencijos metu Vilniuje.

Kontaktai:
Julija Šurnienė
Lietuvos verslo konfederacijos projektų vadovė,
julija@lvk.lt, 852121111

Pakomentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *