Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/organizato/domains/jpss.lt/public_html/wp-content/themes/delicate/functions.php on line 73
DALYVAUKITE AKCIJOJE „MIESTE BE SAVO AUTOMOBILIO“ | JPSS.LT

DALYVAUKITE AKCIJOJE „MIESTE BE SAVO AUTOMOBILIO“

2014, rugsėjo 18th | Patalpinta JPSS Akcijos | Naujienos

 

Kviečiame Jonavos miesto ir rajono gyventojus prisidėti prie akcijos „Mieste be savo automobilio!“: rugsėjo 22-ąją palikti automobilį ir keliauti kitomis, alternatyviomis transporto priemonėmis – dviračiais, paspirtukais, riedučiais, riedlentėmis, rinktis viešąjį transportą, o važiuojant automobiliu pavežti ir kaimyną ar kolegą, skatinant transporto spūsčių bei taršos aplinkai mažinimą, fizinį aktyvumą, bendruomeniškumą.

2014 m. rugsėjo 22 d. Jonavos rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras (JKKSC) kviečia visas įstaigas, organizacijas dalyvauti akcijoje „Mieste be savo automobilio!“. Paraginkite savo kolektyvą atvykti į darbą be automobilio.

Visos organizacijos, mokyklos, kitos įstaigos, norinčios dalyvauti akcijoje, iki rugsėjo 18 dienos informuoja JKKSC el. paštu: jonkksc@centras.lt.

Užsiregistravusios komandos bus apdovanotos padėkos raštais, o įstaigą, prie kurios rugsėjo 22 d. bus mažiausiai automobilių, apdovanosime taure bei paskelbsime „Metų įstaiga be savo automobilio“.

Prisidėk prie Jonavos miesto aplinkos taršos mažinimo bei fizinio aktyvumo skatinimo!

 

 

                                                                                                   Regina Stupurienė

Kūno kultūros ir sporto centro direktorė

Pakomentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *