JAUNIMAS KVIEČIAMAS DALYVAUTI PASKUTINĖSE PROJEKTO „PASITIKĖK SAVIMI“ VEIKLOSE

2015, sausio 21st | Patalpinta JPSS Mokymai | Naujienos

Nuo 2013 metų spalio Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą „Pasitikėk savimi“, finansuojamą Europos socialinio fondo. Pagrindinis projekto tikslas – kartu su nevyriausybinėmis organizacijomis skatinti jaunimo integraciją į darbo rinką ar švietimo sistemą, teikiant socialinės reabilitacijos ir paruošimo užimtumui darbo rinkoje paslaugas.

Projektas įgyvendinamas 16 savivaldybių, tarp kurių yra ir Jonavos r. savivaldybė. Projekto užsiėmimuose taikomi neformalaus ugdymo metodai, o bendradarbiaujant su nevyriausybinėmis organizacijomis susitikimų metu įdomiai atskleidžiamos socialinių vaidmenų, bendravimo ir santykio su aplinka, pokyčių ir jų valdymo, savanorystės, komandinio ir savarankiško darbo temos.

Organizuojant veiklas stengiamasi jas padaryti kuo įdomesnes ir įvairesnes, tad veiklos vyksta ne tik nevyriausybinių organizacijų patalpose, bet ir kitose vietose : Jonavos jaunimo centre, Jonavos r. savivaldybės administracijos patalpose ir kt. Užsiėmimų metu jaunas žmogus skatinamas aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, įgyti naujų įgūdžių ir žinių, kurias galėtų pritaikyti tolimesniame gyvenime įsiliejant į darbo rinką ar grįžtant į švietimo sistemą.

Nuo š. m. vasario mėnesio 2 d. Jonavoje startuos paskutinės šio projekto veiklos. Projekte gali dalyvauti 16-25 metų asmenys, kurie nedirba, nesimoko ir nedalyvauja aktyvios darbo rinkos politikos priemonėse. Projekto trukmė – 3 mėn. Visus norinčius kviečiame prisijungti ir dalyvauti. Daugiau informacijos tel.: 8 633 21 723, el. paštu: lvanseviciute@gmail.com  arba  atvykus į Kauno teritorinės darbo biržos Jonavos skyrių (Chemikų g. 138A, Jonava).

 

Koordinatorė darbui su jaunimu Lina Vansevičiūtė

Pakomentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.