Internetinio interaktyviojo rizikos vertinimo projektas (OiRA) ir Europos sektorių socialinis dialogas

2015, kovo 17th | Patalpinta JPSS Naujienos

Internetinio interaktyviojo rizikos vertinimo projektas (OiRA) ir Europos sektorių socialinis dialogas

Internetinio interaktyviojo rizikos vertinimo (OiRA) projekto sėkmę rodo ne tik projekte dalyvaujančių nacionalinių partnerių gausa (15), bet ir tai, kad jo teikiamomis unikaliomis galimybėmis taip pat naudojasi ir keletas ES sektorių socialinio dialogo komitetų.

Iš viso paskelbtos penkios OiRA ES priemonės šiomis temomis – odų rauginimas, kirpyklų darbuotojai, tiesioginiai pasirodymai, valymas ir privati apsauga. Kai kurias šių priemonių sėkmingai pritaikė valstybės narės, būtent Graikija, Portugalija, Ispanija ir Slovėnija.
Sektorių socialinio dialogo komitetai šias priemones taiko įvairiai. Kirpėjų temai skirta priemonė parengta remiantis „Europos bendruoju susitarimu dėl kirpyklų darbuotojų sveikatos apsaugos ir saugos darbe“. Vyksta antras tiesioginiams pasirodymams skirtos priemonės plėtros etapas – priemonė toliau tobulinama ir populiarinama. Pavyzdžiui, prie OiRA bendruomenės neseniai prisijungė sporto komitetas, kuris sukurs tris skirtingas priemones, pasirodysiančias internete 2015 m. pabaigoje.

Susipažinkite su sukurtomis OiRA ES priemonėmis
Plačiau apie OiRA

Pakomentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.